Węglinieckie Centrum Kultury po raz kolejny zaprezentowało zmieniony plan popołudniowych zajęć. Został on dostosowany do potrzeb uczestników, dzięki czemu mamy kilka nowych pozycji, a także sporo powrotów. Największą popularnością cieszą się zentangle oraz kickboxing.

Czytaj więcej...

Kilkadziesiąt tysięcy złotych dofinansowania otrzymała Biblioteka Publiczna w Węglińcu. Pieniądze przeznaczone zostaną na stworzenie szeregu interesujących spotkań oraz warsztatów, które mają pokazać bibliotekę jako miejsce spotkań i działań kulturalnych.

Czytaj więcej...

Już za tydzień w Bibliotece Publicznej w Węglińcu odbędzie się wystawa pochodzącej z Bolesławca Jolanty Koźmin. Choć seniorka aktywnie działa na wielu płaszczyznach to w przeciągu ostatnich czterech lat stworzyła wiele interesujących dzieł.

Czytaj więcej...

Znany dziennikarz oraz podróżnik Jakub Porada poprowadził w Węglińcu warsztaty dziennikarskie dla tamtejszych uczniów. Oprócz masy teoretycznej wiedzy przekazał również jak w łatwy sposób można ćwiczyć emisję swojego głosu.

Czytaj więcej...

Blisko 28 tysięcy złotych grantu od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, otrzymało Węglinieckie Centrum Kultury. Za pomocą tych funduszy w najbliższych kilku miesiącach będą odbywać się zarówno ciekawe spotkania autorskie jak i specjalne warsztaty literackie

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3

Początek strony