W gminie Sulików odbyła się konferencja, która dotyczyła problemów oraz sposób ich rozwiązywania, na linii kopalnie - mieszkańcy. Wzięło w nim udział gremium złożone z urzędów górniczych z Wrocławia, Katowic oraz Drezna, a także dyrektorzy samych zakładów, których tematyka dotyczyła

Czytaj więcej...

Sulików z roku na rok zmienia się na coraz bardziej komfortową miejscowość. Wszystko między innymi dzięki modernizacji infrastruktury drogowej, która jest możliwa z powodu wykorzystania pojawiających się licznych funduszy.

Czytaj więcej...

Dużym sukcesem zakończyła się modernizacja sporo ponad kilometrowej drogi w Ksawerowie. Dzięki zainwestowanym 700 tysiącom złotych, mieszkańcy tej niewielkiej miejscowości w końcu otrzymali komfort poruszania się po swoim regionie.

Czytaj więcej...

Mieszkańcy Wilki i Wrociszowa w najbliższych miesiącach zyskają dostęp do infrastruktury wodociągowej, a co za tym idzie to bieżącej wody . Wszystko za sprawą dużej inwestycji dokonanej przez Gminę Sulików. Zostanie ona zakończona remontami dróg przy, których prowadzone były prace

Czytaj więcej...

W strugach deszczu, przy zimnym wietrze , ale z ludowym przytupem gorącej atmosfery wspólnego biesiadowania. Tak w skrócie podsumować można III Przegląd Kultury Ludowej "Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie", który wczoraj rozbrzmiał w Sulikowie.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

Początek strony