Zielono-biało-czerwoni przegrali z Legią w Warszawie 1:4, a wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Hat-tricka w 10 minut skompletował Fin Kasper Hamalainen.

Czytaj więcej...

W ostatnim sparingu podczas obozu na Cyprze Śląsk Wrocław pokonał słowacką FC Nitrę 3 do 2. Bramki dla zielono-biało-czerwonych zdobyli: Piotr Celeban, Marcin Robak i Arkadiusz Piech.

Czytaj więcej...

W premierowym cypryjskim sparingu piłkarze Śląska 0:1 ulegli czeskiej Mladzie Boleslav. Bramkę zdobył Magera, wpisując się na listę strzelców w 83 minucie gry. Przed piłkarzami Jana Urbana jeszcze dwa mecze kontrolne.

Czytaj więcej...

Po golach dwóch napastników – Sebastiana Bergiera i Arkadiusza Piecha - WKS pokonał czeską MFK Karvinę 2:1 w drugim sparingu podczas obozu na Cyprze. Przed „wojskowymi” jeszcze jeden mecz kontrolny.

Czytaj więcej...

Piłkarze Śląska rozpoczęli pracę na zgrupowaniu w cypryjskim Ayia Napie. Pierwsze zajęcia zdecydowanie nie należały do "lekkich, łatwych i przyjemnych". Ciężkie treningi to konieczny warunek do tego, by runda wiosenna przyniosła Śląskowi wyniki.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

Początek strony