Po dwóch golach z rzutów karnych Śląsk podzielił się punktami z Wisłą Płock. Dla gości trafił Stilić, dla gospodarzy - po raz dwunasty w sezonie – Marcin Robak. Mecz z trybun oglądał Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

WKS Śląsk Wrocław już dzisiaj, w piątek, o godz. 20:30 powalczy o zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Wisłą Kraków. Wrocławianie zamierzają odnieść pierwszą w tym sezonie wygraną na wyjeździe.

Śląsk Wrocław zremisował z Górnikiem Zabrze 1 do 1 w 24. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Wrocławianie mogą być zadowoleni z podziału punktów, bo rywale tego dnia postawili im bardzo trudne warunki.

Zielono-biało-czerwoni przegrali z Legią w Warszawie 1:4, a wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Hat-tricka w 10 minut skompletował Fin Kasper Hamalainen.