Prawie 4 miliony złotych – taką kwotę zamierza pozyskać od wojewody dolnośląskiego gmina Lwówek Śląski na realizację inwestycji drogowych. Chodzi o remont, a w zasadzie przebudowę ulicy Morcinka i całego kompleksu łącznie z ulicą Chrobrego i Kościelną.

Czytaj więcej...

Władze Lwówka Śląskiego przymierzają się do budowy nowej placówki powiatowej i miejskiej biblioteki publicznej. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że budowa może kosztować prawie 3 miliony złotych.

Czytaj więcej...

Z danych statystycznych lwóweckiej policji wynika, że z roku na rok wzrasta ilość kradzieży z włamaniem. Lwóweccy policjanci, aby zwiększyć bezpieczeństwo, zachęcają do montażu na swoich posesjach, garażach, a także przed wejściem do mieszkania halogenów z czujnikiem ruchu.

Czytaj więcej...

W sobotę, 24 marca, na lwóweckim rynku tradycyjnie tydzień przed świętami odbędzie się Kiermasz Wielkanocny, na którym będzie można kupić świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pyszne wielkanocne potrawy.

Czytaj więcej...

W najbliższym czasie lwówecki rynek przejdzie metamorfozę. Przebudowane zostaną dwa skwery w obrębie Placu Wolności. Pojawią się też m.in. nowe ławki, nowa zieleń oraz kostka brukowa. Inwestycja kosztować będzie prawie 600 tys. złotych.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 9

Początek strony