Bolesławiec

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali dwóch sprawców kradzieży samochodu marki VW Golf. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Władze powiatu bolesławieckiego zamierzają w przyszłym roku zająć się remontem ulicy Mostowej i Dolne Młyny. Zgodnie z zapowiedziami modernizacji doczeka się także po wielu latach most przy ulicy Mostowej, którego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia.

Czytaj więcej...

Gmina miejska Bolesławiec przystąpiła do wojewódzkiego programu ograniczenia niskiej emisji na terenie Dolnego Śląska. Bolesławianie będą mogli uzyskać dotację na wymianę starych źródeł ciepła.

Czytaj więcej...

Starostwo powiatowe w Bolesławcu przygotowuje się do zmiany organizacji pracy, a dokładniej wszystkie wydziały maja znaleźć się w jednym budynku przy ulicy Armii Krajowej.

Czytaj więcej...

W ciągu zaledwie kilku godzin policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali prawo jazdy 5 kierującym, którzy na drogach powiatu bolesławieckiego złamali przepisy ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 13

Początek strony