Kategoria: Zgorzelec

Szpital w Zgorzelcu uzyskał kolejne bardzo duże dofinansowanie do nowych projektów. Dzięki nim ma powstać nie tylko nowoczesna przychodnia w samym mieście lecz również placówki partnerskie rozsiane po całym regionie mają uzyskać nowy sprzęt i wyposażenie, a także potrzebne w wielu miejscach remonty.

Czytaj więcej...

Kategoria: Zgorzelec

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Emilii Plater w Zgorzelcu włączyli się w pisanie listów w związku z ogólnoświatową akcja Amnesty International, która ma na celu obronę praw człowieka. Bardzo ambitnie wyglądał założony plan odnośnie ilości listów, które miały zostać napisane. 

Czytaj więcej...

Kategoria: Zgorzelec

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wiele zmieniło się w Schronisku dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej. Udało się bowiem zrealizować zdecydowaną większość zaplanowanych prac, a także zdobyć i zamontować potrzebny w takim miejscu sprzęt.

Czytaj więcej...

Kategoria: News

Stadion Miejski we Wrocławiu odwiedził święty mikołaj ze swoją świtą. Nie zabrakło dobrej zabawy i prezentów. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla dzieci, ale również dorośli nie mogli narzekać na nudę

Czytaj więcej...

Kategoria: Zgorzelec

Po raz kolejny zorganizowane Warsztaty Bożonarodzeniowe w szkole "Tęcza" okazały się wielkim sukcesem. Uczniowie klas 1-3 zgodnie z tradycją mogli popracować na specjalnie stworzonych stanowiskach nad produkcją ozdób i słodyczy świątecznych. We wszystkim pomagali im zarówno nauczyciele jak i rodzice.

Czytaj więcej...

Kategoria: Zgorzelec

Zgodnie z tradycją 29 listopada miała miejsce inauguracja roku szkolnego klas mundurowych w zespole szkół zawodowych i licealnych imienia Górników i Energetyków Turowa. Po raz kolejny była to również idealna okazja do tego aby uczcić powstanie listopadowe

Czytaj więcej...

Początek strony