Kategoria: Zgorzelec

Piłkarze Nysy Zgorzelec pomimo dużych zmian w składzie udanie rozpoczęli rozgrywki nowego piłkarskiego sezonu. W zbliżający się weekend będą mieli okazję zaprezentować się przed własną publicznością. Trener zespołu czyli Adam Łuszczyk, zapowiada walkę o trzy punkty. 

Czytaj więcej...

Kategoria: Zgorzelec

W Zgorzelcu rozpoczął się cykl plenerowych koncertów z udziałem lokalnych artystów i zaproszonych gości specjalnych. W najbliższy piątek na fortepianie zagra Anna Lipiak.

Czytaj więcej...

Kategoria: News

Specjalnie dla widzów Telewizji Regionalnej TVT w najbliższy poniedziałek zespół TVT zrealizuje na żywo zakończenie pielgrzymki pieszej Pielgrzymów Diecezji Legnickiej na Jasną Górę! Zapraszamy na transmisję Mszy Św. z Jasnej Góry w poniedziałek 7.08.2017 r. Od godziny 10:00 zapraszamy na transmisję z powitania Pielgrzymów Diecezji Legnickiej na Jasnej Górze, transmisja Mszy Św. od godziny 13:00! Retransmisja Mszy Św. z Jasnej Góry odbędzie się w niedzielę (13.08.2017 r.) o godzinie 18:00! Transmisja Mszy Św. w internecie na stronie: www.tvtlive.pl

Kategoria: Bolesławiec

Władze powiatu bolesławieckiego zamierzają w przyszłym roku zająć się remontem ulicy Mostowej i Dolne Młyny. Zgodnie z zapowiedziami modernizacji doczeka się także po wielu latach most przy ulicy Mostowej, którego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia.

Czytaj więcej...

Kategoria: Bolesławiec

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali dwóch sprawców kradzieży samochodu marki VW Golf. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Kategoria: Zgorzelec

W środę Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu będzie najlepiej strzeżonym miejscem w mieście . Nie chodzi jednak o żadną niebezpieczną interwencję, a o uroczystości obchodów święta Policji.  

Czytaj więcej...

Początek strony