Lwówek Śląski

Policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zatrzymali 22-letniego sprawcę kradzieży z jednego z garaży na terenie gminy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa trafiła do lwóweckiego Sądu Rejonowego.

Czytaj więcej...

Prawie 800 tysięcy złotych otrzymała Lwówek Śląski na realizację zadań drogowych na terenie gminy. Pieniądze przekazał na ten cel samorząd województwa dolnośląskiego. Dzięki tym środkom wyremontowana zostanie między innymi ulica Nowy Świat w byłych Płakowicach.

Czytaj więcej...

Wielkimi krokami zbliża się 7. edycja zawodów w puszczaniu latawców „Per Aspera Ad Astra”. Tradycyjnie impreza odbędzie się 21 marca na stadionie miejskim we Lwówku Śląskim.

Czytaj więcej...

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przekazał gminie Lwówek Śląski ponad 8 milionów złotych na rewitalizacje murów obronnych miasta wraz z przyległym terenem. Prace remontowe mają się zacząć jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej...

Z danych lwóweckiej policji wynika, że w okresie od stycznia do lutego 2017 roku na ternie powiatu lwóweckiego odnotowano mniejszą liczbę kradzieży niż w roku ubiegłym. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku włamań, których zanotowano o 40% mniej.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3

Początek strony