Bogatynia

Po jednogłośnym głosowaniu, radni miasta i gminy Bogatynia postanowili przyznać burmistrzowi absolutorium za ubiegły rok. Wszystko dzięki wielu inwestycją, które udało się zrealizować w pełni z wcześniejszym planem.

Czytaj więcej...

Dobra wiadomość pojawiła się dla pacjentów korzystających ze szpitala w Bogatyni. Dzięki temu, że placówka została dołączona do dolnośląskiej sieci szpitali, jest spora szansa na to, że w najbliższym czasie pojawi się więcej pieniędzy na doraźną opiekę oraz rozwój już istniejących oddziałów.

Czytaj więcej...

Hałda Jazz Project to nazwa Big Bandu stworzonego przez Krzysztofa Witkowskiego, który wystąpił w pod koniec pierwszego dnia Międzynarodowego Festiwalu w Bogatyni. W trakcie jego występu mogliśmy usłyszeć wiele znanych utworów, które nabrały nowych jazzowych aranżacji.

Czytaj więcej...

X-edycja Międzynarodowego Festiwalu Hałda Jazz okazała się wielkim sukcesem. Wielkie gwiazdy jazzowej muzyki, świetna i bardzo wciągnięta w klimat publiczność, a także doskonała organizacja stanęła na wysokości, jubileuszowego, zadania. Nasza telewizja tradycyjnie już mocno wsparła inicjatywę.

Czytaj więcej...

Krzysztof Witkowski czyli wieloletni organizator Międzynarodowego Festiwalu Hałda Jazz oraz twórca wielu edukacyjnych projektów dla dzieci i młodzieży został należy doceniony przez Ministerstwo Kultury. W trakcie finałowego dnia tegorocznego jubileuszowego dnia Hałdy odebrał on odznakę zasłużonego dla Kultury Polskiej.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3

Początek strony